لیزر تیتانیوم

لیزر تیتانیوم
دستگاه هایفو 7 بعدی
لیزر تیتانیوم 
سه طول موج
1200 وات
بدون درد

لیزر تیتانیوم

لیزر تیتانیوم یکی از دستگاه‌ های پیشرفته برای رفع موهای زائد است که با برخورداری از سه طول موج الکساندرایت، دایود و اندیاگ به کار می‌رود. هر یک از این طول موج‌ ها برای پوست‌ های مختلفی مناسب است از جمله الکساندرایت برای از بین بردن موهای بسیار نازک مانند نواحی پشت لب کارایی دارد، در مقابل طول موج اندیاگ موهای ضخیم نواحی شکم را ریشه‌کن می‌کند. طول موج دایود نیز برای رفع موهای معمولی بدن نظیر پاها و دست‌ها طراحی شده است.
دستگاه لیزر تیتانیوم برای تمامی رنگ‌ های پوستی استفاده می‌شود و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد. این دستگاه با بهره‌مندی از سه طول موج‌ قدرتمند، ملانین‌ های پوست را تحت تأثیر قرار می‌دهد و به همین دلیل برای انواع پوست‌های سفید، تیره، سبزه، برنزه و … مناسب است. رفع موهای زائد بدن با استفاده از لیزر تیتانیوم یک روش ایمن و بی‌خطر است و عوارض جدی به همراه ندارد. در واقع، متخصصان پوست و مو این دستگاه مدرن را بر حسب پوست افراد و وضعیت موی آن‌ها تنظیم می‌کنند؛ بنابراین همه افراد می‌توانند بدون دغدغه و نگرانی از اثرات مثبت آن برخوردار شوند.

نحوه عملکرد لیزر تیتانیوم

لیزر سوپرانو تیتانیوم در هر شات، نقاط وسیعی از بدن را هدف قرار می‌دهد؛ بنابراین رفع موهای زائد با سرعت عمل بالایی صورت می‌گیرد. این دستگاه با دارا بودن سیستم خنک کننده قوی از آسیب رساندن به پوست و سایر عوارض جانبی جلوگیری می‌کند. کیفیت مطلوب آن موجب شده است تا در ردیف پیشرفته‌ ترین دستگاه‌ های لیزر قرار گیرد. باید بگوییم افراد تحت درمان با این روش هیچ درد و ناراحتی را متوجه نمی‌شوند که این یکی از ویژگی‌های بارز آن به شمار می‌آید.
لیزر تیتانیوم نسبت به سایر لیزرها عملکرد منحصر‌ به‌ فردی دارد و با بهره‌مندی از سه طول موج گوناگون به لایه‌های عمیق پوست نفوذ می‌کند. طول موج الکساندرایت با قدرت 755 نانومتر، برای رفع موهای زائد افراد پوست روشن طراحی شده است. از دیگر طول موج‌های موجود در دستگاه لیزر تیتانیوم، دایود با موج 810 نانومتر محسوب می‌شود که با محو کردن ریشه موها بیشتر برای افراد دارای پوست تیره کاربرد دارد.

طول موج سوم به کار رفته در این دستگاه، اندیاگ با طول موج 1064 نانومتر است که نسبت به طول موج‌های قبلی، قوی‌تر بوده و جذب لایه‌های زیرین پوست می‌ شود. در نتیجه، با سرعت نفوذپذیری بالا فولیکول‌ های پوست را هدف قرار می‌دهد و به این ترتیب در کاهش سوختگی‌های بدن و کبودی آن موثر است.
نحوه عملکرد این لیزر به گونه‌ ای است که با حرکت دادن بر روی نقاط مورد نظر بدن، هوای نسبتا گرمی را روی پوست ایجاد می‌کند، البته سیستم خنک کننده که در آن تعبیه شده با تولید باد خنک تأثیر بسزایی در متعادل ساختن این هوا دارد. وقتی که پالس‌های نیروی لیزر به ریشه‌های عمیق مو نفوذ می‌کنند باعث از بین بردن موهای زائد می‌شوند. انرژی حاصل از سه طول موج‌ لیزر با جذب شدن به فولیکول‌های پوست و نابود کردن آن‌ها از رشد مجدد موها جلوگیری می‌کند.

لیزر تیتانیوم در یک نگاه

پخش ویدیو

ویژگی‌ های مهم لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزرتیتانیوم برند آلما Titanium laser ویژگی های خاص و زیادی دارد که این دستگاه را متمایز و متفاوت از سری دستگاه های قبلی بازار کرده است. دراینجا 7 ویژگی مهم آن بررسی و توضیحات بیشتری در موردشان می دهیم.

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه تیتانیوم با تلفیق طول موج‌های الکساندرایت 750 نانومتر، دایود با طول موج 810 نانومتر و اندیاگ با موج 1064 نانومتر به راحتی قادر است موهای زائد را از بین ‌ببرد. هیچ یک از دستگاه‌های لیزر توانایی نابودسازی صد درصدی ریشه مو را ندارند، ولی این لیزر با بکارگیری هر یک از طول موج‌ ها تا حد زیادی در این امر موثر است. در نتیجه، با بهره‌گیری از لیزر تیتانیوم دیگر جای نگرانی برای مشاهده نتایج مثبت آن وجود ندارد.

دستگاه تیتانیوم مجهز به سیستم خنک کننده Ice Plus است که احساس داغی پوست و هرگونه درد و ناراحتی را کاهش می‌دهد. اشعه‌های لیزر با تولید جریان هوای داغ بر روی پوست، آزاردهنده هستند؛ بنابراین برای مقابله با این درد، سیستم خنک کننده تعبیه شده بر روی دستگاه دمای هندپیس را تنظیم می‌کند. در چنین شرایطی با اعمال جریان هوای خنک بر روی پوست، بیمار درد، خارش، سوزش، کبودی و قرمزی پوست را احساس نخواهد کرد.

این سیستم در عملکرد بی‌ نظیر لیزر خللی وارد نمی‌ کند، بلکه با به حداقل رساندن هوای گرم و خنک نگه‌داشتن پوست تأثیرات بهتری در رفع موهای زائد دارد. سایر دستگاه‌ های لیزر که فاقد سیستم خنک کننده هستند، علاوه بر سوختگی‌های شدید پوست، عدم رضایت افراد را نیز به همراه دارند.

دستگاه تیتانیوم با دارا بودن فرکانس بالا و همچنین سه طول موج 755، 810 و 1064 نانومتر با سرعت بالایی موهای زائد بدن را از بین می‌برد. از سوی دیگر، دو هندپیس قدرتمند که در آن وجود دارد در تسریع روند درمان مؤثر است، به همین دلیل تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع موهای زائد را می‌ توان بسیار کمتر از سایر روش‌ها دانست. این هندپیس دسترسی به نقاط مختلف بدن نظیر لایه‌های ظریف گوش را آسان کرده است. به طور کلی، لیزرهای دارای دو هندپیس سرعت عمل بالاتری نسبت به لیزرهای تک هندپیس دارند.
ابتکارات نوین قابل مشاهده در این دستگاه، آن را به یک محصول ایده‌آل تبدیل کرده است که نتایج اثربخش فراوانی به همراه دارد. اسپات سایز بزرگی که در آن تعبیه شده است، طول دوره درمان را تا حدود 40% کاهش می‌دهد؛ زیرا طیف وسیعی از بدن به اندازه 700 تا 900 سانتیمتر را دربرمی‌گیرد. تعداد جلسات درمان برای محو کردن ریشه موها به رنگ پوست افراد بستگی دارد، هر چقدر پوست تیره‌تر و دارای موهای ضخیم‌تری باشد زمان مورد نیاز افزایش خواهد یافت. به طور معمول بین 6 تا 8 جلسه مراجعه به متخصص برای خلاصی از شر موهای زائد کافی است.

طول موج‌های الکساندرایت، دایود و اندیاگ در دستگاه، امکان رفع موهای زائد برای تمامی پوست‌ها را مهیا کرده است. افراد دارای پوست روشن، تیره و سبزه می‌توانند بدون هیچ نگرانی به بهترین شکل از آن استفاده کنند. انجام لیزر با این روش هم برای زنان و هم مردان با کیفیت بالایی امکانپذیر است.

برخی دستگاه‌ های لیزر توانایی از بین بردن کامل فولیکول‌های مو را ندارند، ولی لیزر تیتانیوم به خوبی از عهده این کار برمی‌آید. اگر در طول دوره درمان تمامی فولیکول‌ها نابود نشوند، در چنین شرایطی فرد نتایج اثربخشی را به دست نخواهد آورد.

سوپرانو تیتانیوم با داشتن سیستم خنک کننده، از ایجاد درد و ناراحتی در حین درمان و پس از آن جلوگیری می‌کند. این سیستم با متعادل ساختن جریان هوای دستگاه، حس خوشایندی را برای بیمار به وجود می‌آورد.

دستگاه تیتانیوم بر روی نقاط مختلف بدن اعم از صورت، دست‌ها، پاها، بیکینی، زیربغل، پشت لب، شکم و … قابل استفاده است و با کارایی مناسب خود ریشه موها را در هر یک از این نواحی به خوبی نابود می‌کند.

چرا دستگاه لیزر تیتانیوم بهترین لیزر موهای زائد است؟

Soprano Titanium

همان طور که می دانید در بدن هر فرد ضخامت و رنگ موی افراد متفاوت بوده و در نواحی مختلف بدن مانند خط بیکینی و زیر بغل ضخامت موهای زائد بیشتر است، پس استفاده از یک طول موج در تمام نواحی بدن موثر نبوده و اثر بخشی موثری نخواهد داشت.

مکانیزم اثر دستگاه لیزر تیتانیوم

این دستگاه با به کار گیری همزمان سه طول موج ( 755، 810و 1064 نانومتر) به صورت سه بعدی و با تکنولوژی 3D SHR به عمق پوست نفوذ کرده و توسط ملانین مو جذب شده و فولیکول مو را مورد هدف قرار داده و با ایجاد حرارت ریشه موهای زائد را به اصطلاح می سوزاند.

دستگاه تیتانیوم با سایر لیزرها  چه تفاوت‌هایی دارد؟

1

طول موج و فرکانس‌ های قوی:

مهم‌ترین تفاوت دستگاه‌های لیزر مربوط به طول موج و فرکانس آن‌ها است. برخی لیزرها با طول موج بسیار ضعیف، قابلیت از بین بردن موهای زائد را ندارند. اگر جزو آن دسته افرادی هستید که با امتحان چندین دستگاه‌ لیزر هنوز نتوانسته‌اید نتایج امیدبخشی به دست آورید، حتما لیزر تیتانیوم با  برخورداری از طول موج‌ های قوی و فرکانس بالا به شما در حل این مشکل کمک خواهد کرد. در واقع، سوپرانو تیتانیوم یک روش تضمینی و مطمئن برای رفع موهای زائد محسوب می‌شود.

2

اندازه نقطه پرتو:

تفاوت‌ لیزر تیتانیوم با سایر دستگاه‌ ها مانند پلاتینیوم در اندازه نقطه پرتو آن‌ها است. هر چقدر اندازه اسپات لیزر دستگاه بزرگتر باشد بر تسریع روند درمان تأثیرگذار است. بیشتر لیزرها نقطه پرتو کوچکی دارند، ولی دستگاه تیتانیوم با داشتن قطر تابش بزرگ به اندازه 4 سانتیمتر و پوشش دادن طیف وسیعی از پوست، درمان را آسان‌‌تر می‌کند.

3

طول عمر بالای دستگاه:

دستگاه‌ های لیزر بر اساس نوع تکنولوژی به کار رفته از لحاظ مدت ماندگاری با یکدیگر متفاوت هستند. سوپرانو تیتانیوم از آن دسته محصولاتی است که در مقایسه با محصولات مشابه خود طول عمر بالایی دارد و با داشتن دو هندپیس قدرتمند، بهترین کارایی خود را به نمایش می‌گذارد.

4

خرید دستگاه تیتانیوم

امروزه لیزر تیتانیوم با تکنولوژی نوین خود جزو یکی از پرفروش‌ترین دستگاه‌های لیزر است که تولیدکنندگان آن را روانه بازار می‌کنند. دستیابی به نتایج مطلوب با استفاده از این محصول، خیال خریداران را درباره تهیه آن آسوده کرده است.

به هنگام خرید این دستگاه توجه به نکاتی بسیار حائز اهمیت است از جمله باید حتما از شرکت‌های معتبر خریداری شود. مراکز زیادی در زمینه تولید و عرضه دستگاه‌ های لیزر فعالیت دارند که همه آن‌ها محصولات مطلوبی در اختیار مشتریان قرار نمی‌دهند. برای کسب آگاهی از مرغوبیت دستگاه‌های زیبایی و جوانسازی پوست می‌ توان با کارشناسان مجرب در این زمینه مشورت کرد و سپس اقدامات لازم را برای خرید انجام داد.

 

نکته قابل توجه دیگر، ضمانت محصول و خدمات پس از فروش است. اگر یک کالا فاقد ضمانت باشد در صورت  خرابی دستگاه، کل هزینه پرداختی فرد از بین رفته و به هیچ وجه قابل جبران نیست. معمولا شرکت‌ های معتبر با 10 سال خدمات پس از فروش، لیزرها را به دست مصرف‌کنندگان می‌رسانند.

 

با تهیه این محصول امکان لیزر موهای زائد در قسمت‌ های وسیعی از پوست وجود دارد. این عامل در کنار سایر فناوری‌ های به کار رفته در آن به ایمنی بالای دستگاه کمک می‌کند.

 

اگر قصد دارید لیزر منحصر به‌ فردی برای کلینیک زیبایی خود فراهم کنید، پیشنهاد ما خرید سوپرانو تیتانیوم است. باید بگوییم این دستگاه از پیشرفته‌ ترین محصولات زیبایی پوست به شمار می‌آید و مطابق با اصول فناوری دنیا به شکلی تولید شده است که احساس رضایت‌بخشی را برای افراد به ارمغان می‌ آورد.

 

مراکزی که در زمینه فروش دستگاه‌ های زیبایی و جوانسازی پوست نظیر لیزر فعالیت دارند، حتما باید گواهینامه معتبر بین‌المللی GMT را کسب کنند. از سوی دیگر، اخذ مجوزهای علوم پزشکی، معاونت علمی و فناوری وزارت صنعت و معدن ضروری است.

چرا باید از دستگاه لیزر تیتانیوم 2024 استفاده کنیم؟

دستگاه لیزر سوپر تیتانیوم، یکی از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد است که در هر سال جدید، یک نسخه پیشرفته تری را تولید می کند. لیزر تیتانیوم 2024 با استفاده هم زمان از موثرترین طول موج ها برای رفع موهای زائد یکی از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد است. این دستگاه با طول موج 1064 نانومتر میتواند سطح بزرگی از بدن را پوشش دهد و باعث کاهش زمان و هزینه می شود. فناوری خنک کننده پیشرفته و استثنایی در سوپر تیتانیوم 2024 ارتقاء یافته است و مراجعه کنندگان درد کمتری را احساس می کنند. دلایل استفاده از جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد عبارت اند از:

  1. دستگاه های لیزر جدیدتر معمولا از تکنولوژی به روزتر و پیشرفته تری استفاده می کنند.
  2. می تواند کارایی بهتر و بالاتر در حذف موهای زائد داشته باشد.
  3. هر تکنولوژی جدیدتری جوری طراحی می شود که نسبت به نسل قبلی عوارض کمتری داشته باشد.
  4. دستگاه های جدید لیزر تیتانیوم 2024 دارای ویژگی هایی هستند که استفاده را برای اپراتور و مراجعه کنندگان راحت تر می کند.
  5. دستگاه لیزر تیتانیوم 2024 قابلیت انجام جلسات سریع تری را دارند و قسمت های بیشتری از موهای زائد بدن را در یک جلسه ازبین می برند.
  6. لیزر سوپر تیتانیوم 2024 بر اساس تحقیقات و تجربیات بیشتری توسعه یافته است که باعث بهبود نتایج می شود.
  7. اپلیکاتورهای مختلفی برای قسمت ها مختلف بدن در این دستگاه طراحی شده است که اندازه های مختلف اپلیکاتور لیزر را برای قسمت های مختلف بدن آسان می کند.
خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

قیمت دستگاه تیتانیوم

این دستگاه با توجه به عملکرد مناسبی که دارد در مقایسه با لیزرهای دیگر از قیمت مناسبی برخوردار بوده و خرید آن توسط کلینیک‌های زیبایی از هر لحاظ مقرون به صرفه است. در حال حاضر به دلیل تغییرات دائم نوسانات بازار، لیزر تیتانیوم نیز از این قاعده مستثنی نیست. از آنجایی که این از کشورهای دیگر وارد ایران می‌شود، قیمت آن بر اساس نرخ دلار مشخص می‌شود. در نتیجه، کاهش و افزایش دلار بر هزینه نهایی دستگاه تیتانیوم بی‌تأثیر نخواهد بود.

مدل دستگاه و برند آن نیز عامل مهمی در تعیین قیمت محصولات است. امروزه با توجه به پیشرفت علم و فناوری هر روز مدل‌های جدیدی وارد بازار می‌شود که قیمت‌ های بالاتری را به خود اختصاص می‌دهد. این را هم اضافه کنیم که برخی کشورهای تولیدکننده دارای برندهای معتبری هستند، هر چقدر کیفیت و برند محصول در بین مردم محبوب باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت.

تفاوت لیزر دایود و الکس

لیز دایود و الکس دو نوع از تکنولوژی های لیزر هستند  و برای حذف موهای زائد بدن و صورت قابل استفاده اند. که هر دو در دستگاه لیزر سوپر تیتانیوم  2024 استفاده شده اند، ولی تفاوت هایی باهم دارد و همین تفاوت ها باعث می شود که این دستگاه برای هر نوع تایپ پوستی مناسب باشد. این تفاوت ها شامل موارد زیر می باشد:

  1. طول موج لیزر دایود حدودا 800 نانومتر و طول موج لیزر الکس 755 نانو متر می باشد.
  2. لیزر دایود روی موهای تیره و ضخیم تر و لیزر الکس روی موهای نازک و روشن تر تاثیر دارد که به همین لیزر تیتانیوم 2024 برای هر نوع ضخامت و رنگ مویی قابل استفاده است.
  3. یکی از مهمترین تفاوت های لیزر الکس و دایود، تاثیر گذاری آنها روی رنگ پوست است، لیزر دایود به دلیل عمق نفوذ بیشتر روی پوست های تیره اثرگذاری بیشتری دارد و لیزر الکس برای پوست های روشن مناسب تر است.

لیزر تیتانیوم

آیا لیزر تیتانیوم یک روش ایمن و بی‌خطر است؟

با توجه به عملکرد فوق‌العاده لیزر تیتانیوم می‌توان آن را یک روش ایمن و بی‌خطر دانست. رفع موهای زائد با استفاده از این دستگاه، عوارض جانبی چشمگیری به همراه ندارد و بیمار پس از اتمام درمان هیچ گونه علایم و التهابات پوستی را احساس نخواهد کرد. گاهی اوقات ممکن است افراد دارای پوست‌ های حساس، در ناحیه تحت درمان کمی قرمزی مشاهده کنند که این اثرات بعد از نیم ساعت به کلی از بین می‌ رود و جای هیچ گونه نگرانی نیست. تا به امروز متخصصان زیبایی، عوارض جدی را توسط بیماران به ثبت نرسانده‌اند.

میزان تأثیرگذاری لیزر تیتانیوم

کارایی این لیزر ارتباط مستقیمی با رنگ پوست افراد دارد. افراد دارای پوست‌ تیره، موهای ضخیم‌تری نسبت با سایر افراد دارند، اما این نویدبخش است که با بکارگیری لیزر تیتانیوم و چندین جلسه درمان می‌توانند نتایج رضایت‌بخشی را کسب کنند. تلفیق طول موج‌ های الکسانداریت، دایود و اندیاگ در دستگاه باعث می‌شود تا عمق ریشه موها را هدف قرار داده و بیش از 85% موها را نابود کند. موهایی که به اصطلاح زیر پوستی نامیده می‌ شوند نیز در این روش به خوبی از بین می‌روند. اغلب پزشکان پوست و مو معتقد هستند طول موج‌ های 755، 810 و 1064 نانومتر در کنار یکدیگر بهترین کارایی خود را برای مبارزه با موهای زائد به دیگران نشان می‌دهند. لازم به ذکر است هیچ کدام از دستگاه‌ های لیزر قادر نیستند تا به طول کامل و 100% موهای زائد را از بین ببرند. می‌توانیم با اطمینان بیان کنیم لیزر تیتانیوم در بین سایر دستگاه‌ ها، موفقیت اجرایی بالایی در ریشه‌کن کردن ریشه موها دارد.

5 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
20 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکتر رضاپور
دکتر رضاپور
10 ماه قبل

سلام و عرض ادب
لیزر تیتانیوم بهتر هستش یا الکس ؟

رویا
رویا
پاسخ به  دکتر رضاپور
10 ماه قبل

من خودم هم لیزر تیتانیوم زدم هم لیزر الکس کندلا به همه هم توضیه می کنم اگر جایی رو میشناسید که کندلا اصل داره برید اونجا ولی از بین الکس تقلبی یا چینی و لیزر تیتانیوم . تیتانیوم رو انتخاب کنید .

حسنا
حسنا
پاسخ به  دکتر رضاپور
10 ماه قبل

من دو جلسه لیزر الکس زدم انقدر درد داشت کلا بیخیال شدم رفتم سراغ لیزر تیتانیوم الان چندماه از اخرین جلسم میگذره و راضیم خداروشکر پیشنهادم لیزر تیتانیوم هست

دکتر رادمان
دکتر رادمان
10 ماه قبل

من همه ی دستگاه هام رو از شرکت سینوهه گرفتم و کاملا هم از دستگاه ها و هم از خدمات شرکت سینوهه رضایت دارم .
با تشکر از آقای ملکی و تیم حرفه ایشون

دکتر مومنی
دکتر مومنی
10 ماه قبل

سلام
داخل شهر شاهرود نمایندگی دارید ؟

پویا حمیدی
پویا حمیدی
10 ماه قبل

سلام
لیزر تیتانیوم پلاس هم دارید ؟

دکتر رضازاده
دکتر رضازاده
6 ماه قبل

سینوهه واقعا یکی از قوی ترین شرکت های تجهیزات زیبایی هستش
ممنونم بخاطر خدمات قوی ای که میدید

دکتر حمیدی
دکتر حمیدی
6 ماه قبل

لیزر تیتانیوم ۲۰۲۴ نسبت به مدل های قبلی خیلی بهتره

محبوبه
محبوبه
5 ماه قبل

سلام خسته نباشید
لیزر تیتانیوم ۲۰۲۴ هم موجود دارید؟

فرزاد
فرزاد
4 ماه قبل

سلام و وقت بخیر فروش اقساطی هم دارید؟

جهت دریافت مشاوره رایگان

با مشاوران و کارشناسان هلدینگ سینوهه در تماس باشید.
جهت عضویت در خبرنامه هلدینگ سینوهه از فرم زیر استفاده نمایید.
20
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x